„Supergirl” powraca z ostatnim sezonem

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które z niecierpliwością wyczekują nowych przygód Supergirl. Superbohaterka powróci na antenę stacji The CW, w Polsce na Netfliksa, jeszcze w tym miesiącu.

Jak już zapewne wiecie, nowy sezon będzie zarazem ostatnim, jeżeli chodzi o tę produkcję bazującą na komiksach ze stajni DC Comics. Jest więc na co czekać. Wprawdzie superrodzinka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, gdyż obecnie można oglądać przygody Supermana i jego ukochanych, serial otrzymał również zamówienie na drugi sezon, jednak Supergirl nie otrzyma już kolejnej szansy.

W końcu wszystko kiedyś się kończy. Nowy odcinek ostatniej odsłony Supergirl zadebiutuje na The CW 30 marca. Będziecie oglądać szósty sezon na Netfliksie?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu