Stephen King, król horroru, powraca!

0
Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu To 2. Z tej okazji Wydawnictwo Albatros zaserwuje nam nowe wydanie książki Stephena Kinga. Jej premiera 14 sierpnia.

Najbardziej przerażająca powieść króla grozy.  Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie. Powraca w nowej okładce filmowej!

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie Klubu Frajerów powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zaległo się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. I tylko dzieci potrafią dostrzec To. Dlatego właśnie one stają do walki z potworem. Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

A czy ty odważysz się sięgnąć po balonik…?

Od września 2017 roku, kiedy na ekrany wszedł film To: Rozdział 1 Andy’ego Muschiettiego, polscy czytelnicy kupili ponad 120 000 egzemplarzy To Stephena Kinga w okładce filmowej.

W ciągu zaledwie miesiąca od premiery aż 700 000 widzów obejrzało pierwszą część To w kinach! Film ustanowił rekord otwarcia wszech czasów – w premierowy weekend zarobił 123 miliony dolarów!

TO: ROZDZIAŁ 2 W KINACH OD 6 WRZEŚNIA!

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.