Stephen King, król horroru, powraca!

0
Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu To 2. Z tej okazji Wydawnictwo Albatros zaserwuje nam nowe wydanie książki Stephena Kinga. Jej premiera 14 sierpnia.

Stephen King, król horroru, powraca!Najbardziej przerażająca powieść króla grozy.  Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie. Powraca w nowej okładce filmowej!

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie Klubu Frajerów powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zaległo się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. I tylko dzieci potrafią dostrzec To. Dlatego właśnie one stają do walki z potworem. Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

A czy ty odważysz się sięgnąć po balonik…?

Od września 2017 roku, kiedy na ekrany wszedł film To: Rozdział 1 Andy’ego Muschiettiego, polscy czytelnicy kupili ponad 120 000 egzemplarzy To Stephena Kinga w okładce filmowej.

W ciągu zaledwie miesiąca od premiery aż 700 000 widzów obejrzało pierwszą część To w kinach! Film ustanowił rekord otwarcia wszech czasów – w premierowy weekend zarobił 123 miliony dolarów!

TO: ROZDZIAŁ 2 W KINACH OD 6 WRZEŚNIA!