Spotkanie „Apostata” Warszawskie Targi Książki

W sobotę podczas Warszawskich Targów Książki będzie miało miejsce spotkanie z Łukaszem Czarneckim – autorem książki Apostata.

Spotkanie z autorem Apostaty – już 28 maja podczas Warszawskich Targów Książki.

Chcecie usłyszeć niezwykłą opowieść? Niejedną taką w zanadrzu ma Łukasz Czarnecki, historyk i ekscentryk, autor cieszącego się dużym zainteresowaniem Apostaty – debiutu powieściowego z pogranicza fantastyki, kryminału i horroru, który ukazał się niedawno w wydawnictwie Insignis.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym z pewnością ciekawym spotkaniu, podczas którego można poznać autora Apostaty, a także porozmawiać z nim o książce i demonicznej grozie. Spotkanie jest zaplanowane na sobotę 28 maja, godz. 10.30-11.30, Plac Defilad przy PKiN, stoisko księgarń Świata Książki, nr 1/D na Warszawskich Targach Książki.

Serdecznie zapraszamy!

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu