Spin-off „The Walking Dead” – poznaliśmy nazwiska pierwszych aktorów

0
AMC pracuje nad kolejnym spin-offem osadzonym w uniwersum The Walking Dead. Poznaliśmy nazwiska trójki aktorów, którzy dołączają do produkcji.

Nowy spin-off nie posiada jeszcze oficjalnej nazwy, jednak możemy mieć pewność, że w tym wypadku otrzymamy coś zupełnie nowego. Według współtwórcy nowego projektu, Scotta Gimple’a, serial skupi się na zaprezentowaniu historii dwóch młodych bohaterek, które na naszych oczach będą dorastać (będzie to pierwsza fala ocalonych).

Jak podaje TheWrap, do obsady nowego spin-offu The Walking Dead dołączają trzy nowe nazwiska: Alexa Mansour (Unfriended: Dark Web), Nicolas Cantu (Link not found) i początkujący aktor Hal Cumpston, którzy otrzymują kluczowe role. 

  • Alexa Mansour wcieli się w dobroduszną dziewczynę, która żyje chwilą. Nie dostosowuje się do panujących reguł. Można ją szybko polubić, ponieważ jest uśmiechnięta i zabawna, jednak w środku przepełnia ją smutek.
  • Nicolas Cantu zagra przyjacielskiego chłopca, który ma „starą duszę”. Posiada czarny pas w karate.
  • Hal Cumpston – jego bohater to nieśmiały samotnik, który przeraża niektóre dzieci. Nienawidzi świadomości, że inni ludzie się go boją.
Spin-off "The Walking Dead" - poznaliśmy nazwiska pierwszych aktorów
Grafika: Variety

Pierwszy sezon spin-offu będzie składał się z 10. odcinków. Dokładna data premiery nie jest znana.