SkyShowtime potwierdza datę premiery thrillera kryminalnego w odcinkach „A Town Called Malice”

Liczący 8 odcinków serial A Town Called Malice, w którym główne role grają Jack Rowan i Tahirah Sharif, będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime od 12 maja. W dniu premiery pojawią się trzy odcinki.

Platforma SkyShowtime potwierdziła datę premiery nowego serialu kryminalnego A Town Called Malice. Pełen zwrotów akcji serial trafi do SkyShowtime w piątek 12 maja. W dniu premiery udostępnione zostaną trzy  z ośmiu odcinków, a pozostałe będą pojawiać się co tydzień.

Akcja serialu A Town Called Malice toczy się na początku lat 80. w plażowych klubach i cieniu palm na wybrzeżu Costa del Sol. Śledzimy losy rodziny Lordów, drobnych złodziejaszków z południowego Londynu, którzy postanowili uciec tu przed policją badającą sprawę głośnego morderstwa i przy okazji wyczuli w Hiszpanii okazję łatwego zarobku. W głównych rolach występują Jack Rowan, Jason Flemyng, Martha Plimpton i Tahirah Sharif. Ta porywająca i pełna emocji ośmioodcinkowa saga rodzinna to efekt współpracy wytwórni Vertigo Films, Rogue State i Sky Studios.

Najmłodszy syn, Gene (Rowan), bystry, ale często ignorowany i niedoceniany na rodzinnym forum, ucieka wraz ze swoją nieustraszoną narzeczoną Cindy (Sharif) do Hiszpanii, aby uniknąć aresztowania po tym, jak ledwo udaje im się ujść z życiem podczas krwawych gangsterskich porachunków. Para szybko jednak zostaje uwikłana w sprawy lokalnego przestępczego półświatka, a kłopoty stają się ich chlebem powszednim. Gdy pozostali członkowie rodu dołączają do nich na Costa del Sol, rodzina zdaje sobie sprawę, że jest to fantastyczna okazja, aby zmienić swój wizerunek i odzyskać dawną chwałę – co bardzo nie podoba się Gene’owi i Cindy, którzy mają zupełnie inne plany. Niezwykle istotnym elementem serialu A Town Called Malice jest jego ścieżka dźwiękowa inspirowana rytmami lat 80. i nadająca mu wyjątkowy klimat.

Głównym autorem scenariusza jest Nick Love (Bulletproof, The Sweeney), a w stworzeniu tej historii pomagali mu Melissa Bubnic, John Jackson, Liz Lake i Matt Evans. Głównym reżyserem jest Jamie Donoughue, natomiast produkcją zajął się Andy Noble.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu