Nadchodzi „She-Hulk”! Oto zwiastun!

Nowa prawniczka w mieście! 

Podczas prezentacji Disney’s Upfront Marvel ujawnił pierwszy zwiastun serialu telewizyjnego She-Hulk, wraz z jego pełnym tytułem i datą premiery. W She-Hulk: Attorney at Law zagra Tatianęla Maslany jako Jennifer Walters, która przechodzi transformację. A jak pokazuje zwiastun, Hulk (Mark Ruffalo) jest gotowy, aby jej pomóc.

Z notki prasowej możemy przeczytać następujące informacje:

Wyreżyserowany przez Kat Coiro (odcinki 1, 2, 3, 4, 8, 9) i Anu Valię (odcinki 5, 6, 7) z Jessicą Gao jako główną scenarzystką, She-Hulk: Attorney at Law śledzi losy Jennifer Walters i tego, jak porusza się po skomplikowanym życiu samotnej, trzydziestokilkuletniej prawniczki, będącej również zieloną, mierzącą 6 stóp i 7 cali supermocarną istotą.

Dziewięcioodcinkowa seria wita wielu weteranów MCU, w tym Marka Ruffalo jako Smart Hulka, Tima Rotha jako Emila Blonsky’ego / The Abomination i Benedicta Wonga jako Wonga. W obsadzie znaleźli się także Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renée Elise Goldsberry. Producentami wykonawczymi są Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum, Kat Coiro i Jessica Gao. Współproducentami wykonawczymi są Wendy Jacobson i Jennifer Booth.

Wspomniany zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

https://youtu.be/7pCcIeTtxec 

Jennifer po prostu próbuje żyć swoim życiem. Specjalizuje się w sprawach o charakterze nadludzkim. Możemy sobie tylko wyobrazić liczbę roszczeń z tytułu szkód majątkowych, które trafiają na jej biurko. W trakcie zajmowania się swoim biznesem Jennifer, kuzynka Bruce’a Bannera, rozwija umiejętności takie jak wspomniany krewny. Hulk bierze ją pod swoje masywne ramię, aby nauczyć ją bycia dużą i zieloną.

ŹródłoNerdist
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu