Serial na podstawie „Pan i Pani Smith” ma obsadę!

Maya Erskine została obsadzona u boku Donalda Glovera w serialu Mr. and Mrs. Smith wyprodukowanym przez Amazon.

Aktorka przejmuje główną rolę od Phoebe Waller-Bridge, która miała zagrać w tym projekcie do zeszłego roku.

Wiadomość została ujawniona przez Glovera w niedawnym czacie z Interview Magazine. Glover powiedział o obsadzie Erskine’a: ​​„Ona jest zajebista. To jest ekscytujące. Naprawdę kocham ten program. Piszę teraz finał.” Serial oparty na filmie Douga Limana, w którym występują Brad Pitt i Angelina Jolie, będzie śledzić parę rywalizujących szpiegów, którzy odkrywają, że zostali zakontraktowani do wzajemnego zabójstwa.

Zapytany, dlaczego Waller-Bridge odszedł z projektu, Glover odpowiedział uzasadnieniem „klasycznych różnic twórczych”. Jednak obaj artyści wydają się być w dobrych stosunkach. „Wciąż ją lubię. Zakładam, że nadal mnie lubi – powiedział Glover. Waller-Bridge i Glover wcześniej pracowali razem nad Solo: A Star Wars Story.

Erskine jest najbardziej znana z tego, że współtworzyła, współtworzyła show, była producentem wykonawczym i grała w serialu komediowym Hulu Pen15 u boku Anny Konkle. W ciągu dwóch sezonów program był nominowany do wielu nagród Emmy. Zarówno Erskine, jak i Konkle pojawiają się jako siebie w gimnazjum, otoczeni przez aktorów, którzy faktycznie są w wieku gimnazjalnym. Pen15 otrzymał entuzjastyczne recenzje od krytyków, którzy chwalili sposób, w jaki program radził sobie z niechlujnymi tematami, takimi jak dojrzewanie i rozwód. Erskine pojawi się wkrótce w nadchodzącym serialu Obi-Wan Kenobi na Disney+.

Mr and Mrs. Smith jest współtworzony i produkowany przez Glovera, wraz z Francescą Sloane (Fargo, Atlanta). Ponadto Sloane pełni rolę showrunnera.

ŹródłoSceen Crush
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu