SDCC 2019: „Supernatural” – brat powróci!

0
Działo się na panelu tego serialu, oj działo. Pod koniec aktorzy dostali owacje na stojąco i podziękowania za te wszystkie lata, kiedy byli z nami i dostarczali nam rozrywki. Jak wiadomo, finał podróży braci Winchester zbliża się. I w sumie będzie nam smutno, w końcu od kilkunastu lat śledzimy poczynania Deana i Sama.

Zanim jednak zostanie wyświetlony ostatni odcinek, twórcy przygotowali dla nas kolejne nowości. Jedną z nich jest powrót postaci, która pojawiła się w serialu kilka sezonów temu.

Jake Abel znowu pojawi się w Supernatural. I tak, znowu zagra przyrodniego brata Sama i Deana – Adama. Ostatnio widzieliśmy bohatera w piątym sezonie, kiedy to został wysłany do piekła. Teraz ma z niego powrócić.

Jensen Ackles powiedział:

Wydaje mi się, że wielu zastanawia się nad wątkiem Adama – był zamknięty w klatce, czy ona się otworzyła? Czy Jake powróci i znowu wcieli się w swoją rolę? Jest wiele możliwości, można iść w wielu kierunkach, czekam na to.

A wy czekacie?

Do tego ujawniono, kto wyreżyseruje ostatni epizod. Tę możliwość otrzyma aktor Matt Cohen, który pojawił się w Supernatural jako młody John Winchester.