„Scooby-Doo i Superpies!” na DVD

Kiedy Liga Sprawiedliwości ginie bez śladu, a złoczyńcy opanowują Metropolis, tylko jedna ekipa może rozwiązać zagadkę: Scooby-Doo i jego paczka! Ale zaraz! W mieście jest nowy pies – Krypto – obdarzony supermocą Superpies Supermana. Brygada Detektywów będzie potrzebowała wszelkiej pomocy, kiedy duchy staną na drodze Ligi. Scooby-Doo i Superpies! już od 27 października na DVD.

W Metropolis zapanował chaos. Liga Sprawiedliwości ginie bez śladu, a w mieście kwietnie bezprawie. Kiedy Lois Lane i Jimmy Olsen próbują zrozumieć co stało się w Sali Sprawiedliwości, szybko zostają wypędzeni przez ducha. To skłania ich do wezwania Brygady Detektywów. Uwielbiani specjaliści od duchów i zdarzeń paranormalnych przyjeżdżają, by na własne oczy przekonać się, że miasto jest zupełnie opanowane przez duchy.

Scooby-Doo i Superpies!

Kiedy wydaje się, że Scooby z ekipą mogą nie poradzić sobie z trudną sytuacją, w samą porę zjawia się pupil Supermana – obdarzony supermocami Superpies. Sojusz jaki między nimi się nawiąże doprowadzi do ostatecznego rozwiązania zagadki i zrozumienia, że rzeczywistość nie zawsze jest taka, jaką się wydaje.

Po DC Liga Super-Pets, Scooby-Doo i Superpies! to kolejny film, w którym na słynną Ligę Sprawiedliwości możemy spojrzeć z perspektywy zwierząt. Pupile superbohaterów kradną serca widzów dorosłych i dzieci, a teraz po raz kolejny wychodzą na pierwszy plan. Tym razem w zaskakującym połączeniu z kultową Brygadą Detektywów, tworzą zespół nie do zastąpienia, nawet przez Ligę Sprawiedliwości…

Scooby-Doo i Superpies! już od 27 października na DVD.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu