„Romeo i Julia” – współczesny klasyk baletu w Multikinie!

Spektakl Romeo i Julia od momentu stworzenia przez reżysera The Royal Ballet, Kennetha MacMillana i swojej premiery w 1965 roku stał się wielkim współczesnym klasykiem repertuaru baletowego. Retransmisję tego wydarzenia z Royal Opera House w Londynie fani baletu zobaczą 9 marca o godz. 18.00 w wybranych kinach Multikino. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

Skazani na klęskę kochankowie próbują odnaleźć się w barwnej i ruchliwej renesansowej Weronie, gdzie tłoczny targ zbyt szybko przeradza się w walkę na miecze, a rodzinna waśń prowadzi do tragedii zarówno Montecchich, jak i Capuletich.

romeo i julia

Spektakl baletowy Romeo i Julia będzie można zobaczyć w środę 9 marca o godz. 18.00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

OBSADA

Julia – ANNA ROSE O’SULLIVAN

Romeo – MARCELINO SAMBÉ

Merkucjo – JAMES HAY

Tybalt – THOMAS WHITEHEAD

Benvolio – LEO DIXON

Parys – NICOL EDMONDS

Bilety dostępne w kasach kin oraz na stronie.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu