Rainbow 6 Polish Masters będzie nadawane w Polsat Games

0
Już 28 maja rozpocznie się 14-tygodniowa batalia o tytuł mistrza Polski Rainbow Six Siege. Całe rozgrywki będą transmitowane w polskiej telewizji Polsat Games.

Rainbow Six Siege Polish Masters to liga stworzona przez Ubisoft na fundementach wybudowanych przez turniej Masters League. Od 28 maja przez czternaście kolejnych tygodni osiem polskich drużyn będzie walczyć o pulę nagród o wartości 60 tysięcy złotych.

Całość rozgrywek będzie można śledzić na żywo, ponieważ w każdy czwartek od godziny 19:00 na antenie Polsat Games i kanałach Twitch (Polsat Games oraz Rainbow6PL) będą pokazywane mecze fazy ligowej oraz finały zaplanowane na pierwszy weekend września.

https://www.facebook.com/Rainbow6Poland/videos/704834343611558/

W przeszłości polski oddział Ubisoftu współpracował już z Polsat Games, ponieważ finały Masters League odbywały się właśnie w studiu telewizji w Warszawie, o czym przypomina Brand Manager, Kamil Ściana.

Transmisje Rainbow Six Polish Masters w telewizji Polsat Games to kolejny ważny element podkreślający nową jakość rozgrywek – wraz z pełnym rebrandingiem, zmianą struktury ligi czy też 3-krotnie większą pulą nagród. Jest to także symboliczne podsumowanie ostatnich 2 lat wspólnej pracy oraz ukłon w stronę naszej stale rosnącej społeczności

Zadowolenia nie skrywa także szefowa programowa stacji, Ewa Czekała:

Cieszymy się, że Rainbow Six Polish Masters w całości transmitowane będzie na antenie Polsat Games i wierzymy, że uczestnicy dostarczą widzom niezapomnianych emocji. Dla nas oznacza to także poszerzenie oferty kanału o kolejny, bardzo ważny tytuł esportowy, który na całym świecie zyskuje coraz większą popularność.

a także Marcin Kilar, dyrektor operacyjny firmy Frenzy, która realizuje transmisje

Kontynuacja współpracy z Ubisoft Polska to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie wysokiej jakości produkcji, którą dostarczamy widzom. Jestem pewny, że transmisje z Rainbow Six Polish Masters pozwolą całej scenie wejść na wyższy poziom

W lidze Polish Masters udział wezmą:

  • .PS4
  • Avez Esport
  • Hummingbirds
  • Invicta Gaming
  • Izako Boars
  • PACT
  • PRIDE
  • Teetres Slavgent

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.