„Pszczelarz” ze zwiastunem

Ikona kina akcji Jason Statham w roli agenta tajnej jednostki specjalnej, który porzuca emeryturę, by stanąć w obronie słabszych.

Ujawnia korupcję, rozsadza system, wymierza sprawiedliwość. Pszczelarz (The Beekeeper) to film Davida Ayera, reżysera takich hitów jak Legion Samobójców i Furia. W rolach drugoplanowych zdobywca Oscara Jeremy Irons i nominowana od Oscara Minnie Driver.

Clay wiedzie spokojne życie na prowincji, doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Clay w przeszłości posiadł zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się, póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Niestety jego powrót do gry zaniepokoi bardzo poważnych ludzi, którzy dobrze znają jego przeszłość i gotowi są zrobić wszystko, by raz na zawsze się go pozbyć.

Reżyseria: David Ayer (Legion samobójców, Furia, Królowie ulicy)

Obsada: Jason Statham (Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Transporter, Niezniszczalni, The Meg, Przekręt, Agentka, Jeden gniewny człowiek); Jeremy Irons (Druga prawda – OSCAR, Misja, Lolita, Dom dusz, Szklana pułapka 3, Dom Gucci, Chciwość); Minnie Driver (Buntownik z wyboru, W kręgu przyjaciół, Upiór w operze, Miasto nadziei); Josh Hutcherson (Igrzyska śmierci, Czerwony świt, Escobar: Historia nieznana, Podróż na tajemniczą wyspę)

Gatunek: akcja

Produkcja: USA 2024

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu