„Przypadłość” Tomasz Sablik – zapowiedź książki

Tym razem coś z rodzimego podwórka. Czas na powieść Tomasza Sablika pod tytułem Przypadłość. Jej premiera 15 czerwca.

przypadłośćHanna Hoppe ma swój mały, względnie uporządkowany i bezpieczny świat, który niemal w całości wypełniają wierna przyjaciółka, praca w ukochanym kinie i dwudziestokilkuletni syn. Problem w tym, że w tej swojskiej, w miarę spokojnej przestrzeni coraz mocniej zaczynają się rozpychać demony z bestiariusza, jakim jest życie – bolesne, obciążające psychikę wspomnienia, problemy materialne i kłopoty z dzieckiem. Gdy na jej drodze niespodziewanie staje starszy, ekscentryczny sprzedawca zegarów, Hanna zaczyna myśleć, że coś wreszcie się zmienia. Pytanie tylko, czy zmieni się na lepsze…

Tomasz Sablik, doskonały twórca horroru psychologicznego, ma na swoim koncie dobrze przyjęte przez czytelników powieści Winda i Lęk oraz opowiadania, między innymi zamieszczone w tomie Grobowiec. Zaraza.

Autor: Tomasz Sablik

Ilustracje i okładka: Krzysztof Wroński

Wydawnictwo Vesper

Stron: 324

Format: 140×205 mm

Cena detal. 54,90 zł

Oprawa twarda

ISBN 978-83-7731-428-9

Kod EAN 9788377314289

Książkę kupicie TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu