Premiera The Last of Us Part II wstrzymana do odwołania

0
W obliczu ostatnich wydarzeń gry zyskały sympatię nie tylko graczy. Niestety wirus dalej zbiera żniwa, ponieważ Sony zdecydowało się przesunąć premierę dwóch gier, w tym The Last of Us Part II.

Pandemia koronawirusa jest dotkliwa dla wielu aktualnych branż i o ile deweloperzy, a przynajmniej ich część może pracować zdalnie, o tyle osoby zajmujące się np. produkcją fizycznych kopii są narażone na zarażenie.

I z powodu tej niepewnej sytuacji Sony podjęło decyzję o przesunięciu dwóch produkowanych na PlayStation 4 gier – The Last of Us Part II i Iron Man VR na czas nieokreślony.

W teorii taki ruch nie wydaje się w stu procentach konieczny, ponieważ obie produkcje wciąż mogłyby trafić do graczy za pośrednictwem cyfrowego sklepu PlayStation Store. Jednak zarówno Naughty Dog, które jest w trakcie eliminowania ostatnich błędów, jak i samo Sony chcą, aby gry trafiły do wszystkich graczy w tym samym czasie.

W ramach pocieszenia Naughty Dog podzieliło się z fanami nową porcją zdjęć zarejestrowanych na PlayStation 4 Pro.

Dodatkowo polecam rzucić okiem na nową płytę polskiego rapera, Quebonafide Romantic Psycho. W swoich tekstach muzyk niejednokrotnie wspomina o przeżyciach, które towarzyszyły grając w różne tytuły, w tym The Last of Us.