Poznaliśmy odtwórczynię głównej roli w reboocie kultowego serialu „Kung Fu”

0
Jakiś czas temu zapowiedziano reboot kultowego serialu Kung Fu. Projektu podjęła się stacja The CW. Właśnie poznaliśmy nazwisko odtwórczyni głównej roli.

Jak podaje serwis Deadline, w główną rolę wcieli się Olivia Liang (Wampiry: Dziedzictwo). Przypomnijmy, że w oryginalnym serialu z 1982 roku w wędrującego po USA mnicha Kwai Chang Caine’a wcielił się wówczas David Carradine.

Oprócz Liang do obsady dołączyli także Tzi Ma (Mulan) i Kheng Hua Tan (Bajecznie bogaci Azjaci). Wcielą się oni w rodziców głównej bohaterki. Prowadzą oni restauracje, ale mają także tajemnice, które zagrażają ich życiu.

Bohaterką będzie młoda Amerykanka o chińskich korzeniach, Nicky Chen (Liang), która rezygnuje z nauki w college’u i wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru Shaolin. Kiedy po powrocie w rodzinne strony odkrywa, że jej miasto zostało opanowane przez zbrodnię i korupcję, decyduje się wykorzystać zdobyte w Chinach umiejętności sztuk walki, by chronić swoją społeczność, a przestępców postawić przed wymiarem sprawiedliwości. Jednocześnie będzie prowadzić śledztwo w sprawie mordercy swojego mistrza, który bierze ją na cel.

Data premiery nie jest znana.