Poznajcie „Projekt Vitriol”!

Nowe dziecko od 11 bit studios i Fool’s Theory!

Oczywiście na temat samej gry na chwilę obecną nie wiadomo za wiele, ale już na tym etapie możemy powiedzieć, że będzie to na pewno coś ciekawego.

Project Vitriol jest obecnie największym przedsięwzięciem External Development. Z budżetem znacznie przekraczającym 17 milionów złotych, pozwalającym na pełne sesje aktorskie i motion capture dla postaci w grze, Project Vitriol ma skalę i zakres, których wcześniej nie podejmował wydawca.

Dziś z dumą prezentują zupełnie nowy zwiastun, który wskazuje na ezoteryczną atmosferę gry, jak pokazano poniżej:

„Nasza gra to głęboka, moralnie niejednoznaczna gra RPG oparta na narracji” – powiedział Jakub Rokosz, dyrektor generalny/kierownik projektu w Fool’s Theory.

„Ale pozwólcie, że ujawnię trochę prawdziwej esencji: gra dotyczy ezoterycznej strony rzeczywistości, tej ciemnej części świata, której większość z nas nie widzi i nie jest świadoma. Ale ciemność — jest tam, czai się za każdym rogiem. Obserwuje nas uważnie z cienia i niezależnie od tego, czy wiemy o tym, czy nie, zbiera swoje żniwo, upewniając się, że będziemy mieli dług do spłacenia.

Historia [Vitriola] zaczyna się w miejscu i czasie, w którym rzeczywistość, folklor, energia i mistycyzm spotkały się w tyglu: Warszawa początku XX wieku pod carskim caratem Rosji. Globalne ujawnienie Project Vitriol nadchodzi tego lata!”

Nieustannie budujemy naszą wizję sensownej rozrywki i tego, co ona oznacza dla naszej firmy i gier, na które stawiamy naszą markę – powiedział Marek Ziemak, dyrektor ds. rozwoju zewnętrznego w 11 bit studios.

To kto z nami czeka na najnowszy tytuł? 

Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu