Powstanie spin-off „Grease”

Ta wiadomość może nie być tak szokująca, biorąc pod uwagę to, że ostatnio wszystko ma swoje rebooty, sequele, prequele i spin-offy. Teraz wzrok HBO Max zwrócił się w kierunku znanego i lubianego musicalu – Grease. Powstanie jego spin-off.

Film, w którym główne role zagrali Olivia Newton John i John Travolta powróci. Tym razem w formie serialu – akcja będzie się działa w tym samym miejscu co ta oryginalna. Pojawią się znani z musicalu bohaterowie, ale i nowi.

Pojawią się też nowe piosenki, choć twórcy nie ukrywają, że chętnie wykorzystają także te znane. Bob Greenblatt, jedna z osób u władzy w WarnerMedia Entertainment, mówi:

Mamy zamiar zbudować świat show, który każdy kocha, w tym musicalowym stylu i zbudować na osiągnięciach High School Musical, wielkiej siły musicalu rock and rollowego. Obecnie nie wiadomo za wiele o produkcji. Zapewne niebawem twórcy zaczną kompletować obsadę. Na pewno was o tym powiadomimy.

Źródłovariety.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu