Powstanie reality show inspirowane „Squid Game”

Squid Game to jeden z największych popkulturowych fenomenów minionego roku. Korzystając z rozpoznawalności marki, Netflix zapowiada reality show bazujące hitowym serialem.

W ramach Squid Game: The Challenge mamy zobaczyć 456 uczestników z całego świata, którzy zawalczą o oszałamiające 4,56 miliona dolarów. Poszukiwanie idealnych kandydatów poprzez specjalną witrynę internetową już trwa. Zdjęcia mają być realizowane w Wielkiej Brytanii. Producentami widowiska będą Stephen Lambert, Tim Harcourt i Toni Ireland ze Studia Lambert oraz John Hay, Nicola Hill i Nicola Brown z The Garden.

Jak czytamy w zapowiedzi Squid Game: The Challenge, „rywalizacja w grach znanych z serialu – oraz kilku nowych – wystawi strategie, sojusze i charaktery zawodników na ciężką próbę. Stawka jest wysoka, ale w tej grze najgorszą karą jest powrót do domu z pustymi rękami.”

Co sądzicie o takim pomyśle na reality show?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu