Powstaną animacje „Tomb Raider” i „Skull Island”

Jeśli lubicie animacje, ta informacja powinna wam się spodobać. Dwie firmy, czyli Netflix i Legendary, połączą siły i stworzą animowane produkcje, opowiadające o przygodach znanych z popkultury postaci.

Jedną z nich jest King Kong. Jeszcze w tym roku ma mieć premierę film o jego starciu z Godzillą. Ale Netflix i Legendary chcą stworzyć jeszcze coś innego. Ma powstać animacja Skull Island, scenariuszem i produkcją projektu ma zająć się Brian Duffield. Powrócimy na tajemniczą wyspę, by śledzić losy Konga.

Ale to nie wszystko. Drugą animacją, jaką otrzymamy, będzie ta o perypetiach znanej pani archeolog. O kim mowa? O Larze Croft. Także i animacja o jej przygodach jest w przygotowaniu.

Nie wiadomo, kiedy animacje pojawią się, na pewno będziemy was informować o datach ich premier.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu