Kathryn Newton w trailerze romansu młodzieżowego „The Map of Tiny Perfect Things”

W sieci opublikowano zwiastun nadchodzącej komedii romantycznej z elementami science fiction, w której zagra Kathryn Newton.

Fabuła produkcji została oparta na opowieści autorstwa Leva Grossmana o tym samym tytule i pokaże historię bystrego nastolatka, Marka, przeżywającego ten sam dzień w nieskończonej pętli, którego życie wywraca się do góry nogami, gdy poznaje tajemniczą Margaret, również zawieszoną w podobnej pętli czasowej.

Mark i Margaret zaczynają współpracować, by odnaleźć wszystkie małe rzeczy sprawiające, że ten jeden dzień, w którym utknęli, jest idealny. Między nimi rodzi się także romantyczna więź ze zwrotem akcji, gdy oboje walczą jak – i czy w ogóle – uda im się uciec z pętli.

W rolę Marka wcieli się Kyle Allen, natomiast Kathryn Newton zagra Margaret.

Premierę The Map of Tiny Perfect Things zaplanowano na 12 lutego 2021 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu