Plotki głoszą: Donald Glover znów jako Lando

Słuchacze podcastu Kessel Run Transmissions mogli ostatnio usłyszeć ciekawe doniesienia od prowadzącego. Donald Glover wraca jako Lando Calrissian. W jakiej formie? Czy w osobnej produkcji, czy ponownie jako postać poboczna? Tego jeszcze nie wiemy.

Disney znany jest z tego, iż potrafi zarabiać na swoich produkcjach jak żadne inne studio. Nic więc dziwnego, iż po przejęciu pod swe skrzydła Gwiezdnych Wojen powstają co rusz to nowe projekty w tym uniwersum. Czy i Lando Calrissian doczeka się swojej własnej historii?

Póki co informacja o powrocie Donalda Glovera do roli charyzmatycznego przemytnika z uniwersum Gwiezdnych Wojen to jedynie plotka zasłyszana podczas skoncentrowanego na Gwiezdnych Wojnach podcastu Kessel Run Transmissions. Prowadzący program poinformował w swoim ostatnim odcinku o powstającej na platformie Disney+ serii skupionej na postaci Lando Calrissiana – hazardzisty i przemytnika, pierwotnego właściciela Sokoła Milenium.

Ani wytwórnia Myszki Miki, ani też Lucasfilm nie potwierdziły jeszcze oficjalnie tej informacji. Jednak w przeszłości przypuszczenia twórcy podcastu na temat spin-offu Wojen Kolonów okazały się prawdziwe. Czy i tym razem stworzona przez niego plotka okaże się prawdą?

Wielu z nas ma taką nadzieję, jednak czy Donald Glover, który aktualnie pracuje nad kilkoma innymi produkcjami zdecydował by się na kolejną? Ten pracowity 36 latek pochłonięty jest właśnie powstającymi kolejnymi sezonami serialu Atlanta, zaangażowany jest też w inne projekty zarówno muzyczne jak i wizualne. Serial gdzie zagrał by więc główną rolę jest dość mało prawdopodobny w tym momencie.

Bardziej prawdopodobne jednak jest to, iż Glover wcieli się w Lando jako postać poboczna w jakiejś nowej serii Disney+ lub sequelu Solo. Choć z racji na finansowa klapę filmu o Hanie Solo i niechęci studia do kontynuowania tej historii bardziej prawdopodobny jest ten pierwszy scenariusz.

Plotki głoszą: Donald Glover znów jako Lando

Źródłocomicbook.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu