Pierwszy zwiastun wznowienia serialu „Seks w wielkim mieście” – „I tak po prostu”

Nareszcie jest! Pierwszy zwiastun produkcji I tak po prostu, będącej wznowieniem popularnego serialu Seks w wielkim mieście, właśnie pojawił się w sieci.

HBO Max podzieliło się z fanami świeżutkim wideo, które pokazuje, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym tytule. I jeśli myśleliście, że im starsi bohaterowie, tym mniej bajeczni – Carrie i koleżanki udowodnią, że byliście w głębokim błędzie.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY&feature=emb_title

Pierwsze dwa odcinki wyreżyserował Michael Patrick King – twórca oryginalnej serii Seks w wielkim mieście. Warto przypomnieć, że gwiazdy starej gwardii – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis, powrócą w swoich ikonicznych rolach Carrie, Mirandy i Charlotte.

Dziesięcioodcinkowa seria I tak po prostu zadebiutuje 9 grudnia. Tego dnia do streamingu trafią dwa pierwsze epizody, kolejne zaś będą ukazywać się w każdy czwartek.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu