„Pathfinder: Wrath of the Righteous” od dziś na konsolach!

Owlcat Games ogłasza dziś premierę uznanej przez krytyków gry RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (ze wsteczną kompatybilnością w przypadku PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S), a także Nintendo Switch poprzez grę w chmurze.

Zobacz zwiastun konsolowego wydania Pathfinder: Wrath of the Righteous:

 

Gracze Pathfinder: Wrath of the Righteous na konsole będą grać już od początku w edycję Enhanced, natomiast dotychczasowi posiadacze gry na PC otrzymają darmową aktualizację do wydania Enhanced już dziś. Edycja ta zawiera wiele ulepszeń, dodatkową zawartość na wysokim poziomie powiązaną z kilkoma mitycznymi ścieżkami, tryb fotograficzny oraz inne funkcje i poprawki. Tryb fotograficzny na konsolach zostanie dodany poprzez aktualizację wkrótce po premierze.

Wersja konsolowa zawiera wszystkie do tej pory wydane na PC darmowe DLC. Płatne DLC są dostępne osobno lub w formie przepustki sezonowej na PlayStation i Xbox. Zawartość premium do pobrania na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym terminie.

Wydanie pudełkowe zawierać będzie również cztery oddzielne zestawy DLC, oraz zestaw naklejek i oficjalny, drukowany podręcznik, przedstawiający nowicjuszom uniwersum gry i zawierający unikalne grafiki. Wersja pudełkowa jest dostępna również na PlayStation 4 i Xbox One. Sprawdzajcie dostępność w ulubionych sklepach z grami!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu