„Opowieść podręcznej” – teaser i data premiery 4. sezonu

Kilka miesięcy temu Opowieść podręcznej otrzymała zielone światło na piątą serię, a dziś Hulu opublikowało teaser czwartego sezonu i datę jego premiery.

Nagrodzony Emmy serial oparto na powieści Margaret Atwood o tym samym tytule. Fabuła produkcji rozgrywa się w dystopijnych Stanach Zjednoczonych, gdzie płodne kobiety zostają sprowadzone do roli przedmiotów i inkubatorów i zmuszane są do niewolnictwa oraz rodzenia dzieci dla wyżej postawionych małżeństw. Główna bohaterka, June, buntuje się przeciwko reżimowi i rozpoczyna swoją walkę.

Opowieść podręcznej została nagrodzona Złotym Globem oraz statuetką Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. Pierwsze sezony można oglądać na HBO Go.

Premierę 4. serii zaplanowano na 28 kwietnia na Hulu, nie wiemy jednak, w jakim terminie pojawi się ona na polskiej platformie.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu