„Avatar: Legenda Aanga” – powstanie film!

Szesnaście lat po debiucie serialu Avatar: Legenda Aanga, Nickelodeon oficjalnie ogłosił zamiar stworzenia filmu.

W tym celu powstał nowy dział – Avatar Studios – który zajmie się eksplorowaniem historii uniwersum, opierając swoje produkcje na oryginale, jak i Legendzie Korry. Zespołowi przewodniczyć mają pierwotni twórcy, czyli Michael DiMartino i Bryan Konietzko, a pierwszym projektem będzie animowany film pełnometrażowy.

Avatar Studios ma tworzyć content, który pojawi się na różnych platformach, między innymi Paramount+ czy tych należących do Nickelodeon.

(…) Wciąż mamy wiele historii i linii czasowych w świecie Aanga, które chcemy przywołać do życia. (…) Dzięki nowemu Avatar Studios, mamy okazję rozwijać naszą franczyzę i opowieści na ogromną skalę, na niezliczone, ekscytujące sposoby i media. (…) Jesteśmy podekscytowani powrotem do Nickelodeon, tam, gdzie zaczął się Avatar, i robieniem tego, co potrafimy najlepiej, w największy możliwy sposób. (…)

– czytamy w oświadczeniu Konietzko i DiMartino.

Szczegóły nowych produkcji nie są jeszcze znane, na razie dział Avatar Studios rozpoczyna swoją przygodę – jak mówią twórcy, zespoły dopiero zostaną stworzone.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu