Oficjalny trailer „All Day and a Night”

0
Netflix opublikował zwiastun nadchodzącego filmu dramatycznego reżyserii Joego Roberta Cole’a, pod tytułem All Day and a Night. Premiera zapowiedziana jest na piątek, 1 maja. W produkcji wystąpią nagrodzony Emmy Award Jeffrey Wright w roli ojca Jahkora oraz Ashton Sanders jako jego syn, J.D. 

W filmie All Day and a Night, gdy Jahkor Abraham Lincoln stara się utrzymać swoje marzenie o rapowaniu w czasie wojny gangów w Oakland, jego nieszczęsne życie i obowiązki w świecie rzeczywistym powodują, że jego porachunki z prawem niosą ze sobą poważne konsekwencje. Jahkor wyrusza w podróż, by odkryć siebie, badając wydarzenia, które łączą go z J.D, w nadziei, że pomoże nowonarodzonemu synowi przerwać cykl, który wydaje się nieunikniony.

All Day and a Night został napisany i wyreżyserowany przez Joego Roberta Cole’a, który jest znany jako współautor wielokrotnie nagradzanego filmu MCU Czarna Pantera. Film jest produkowany przez Ninę Jacobson, Brada Simpsona i Jareda Iana Goldmana. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć takie postacie jak: Yahya Abdul-Mateen II, Regina Taylor, Kelly Jenrette, Isaiah John, Shakira Ja-nai Paye czy Christopher Meyer.