„Niewidoczne” – zapowiedź antologii

Popbookownik objął antologię Niewidoczna swoim patronatem.

Ścieżki wyobraźni to seria antologii wydawanych przez Sekcję Literacką „Logrus” Śląskiego Klubu Fantastyki. Antologie ukazują się raz do roku, temat każdego zbioru ustalany jest wspólnie przez osoby należące do Sekcji. Każde z nas może zgłosić swój tekst i każde może zagłosować na teksty innych, wybierane są teksty, które zwyciężyły w głosowaniu. Tomy serii przygotowujemy głównie własnymi siłami, poświęcając nasz wolny czas i wykorzystując umiejętności redaktorskie, korektorskie, graficzne członków sekcji. Dotychczas w serii ukazały się: Zabawa w Boga, Skafander i melonik, Rozstaje, Inkszy welt i Sztuka przegrywania.

niewidoczneAntologia Niewidoczne to nasz szósty tom, jej premiera odbędzie się na tegorocznym Imladrisie (piątek 11.11 godz. 14) i tam będzie można kupić ją w wydaniu papierowym. Od tego samego dnia ze strony Sekcji Literackiej Logrus (https://www.sekcjalogrus.slask.pl/) będzie można pobrać darmowe wydanie elektroniczne.

Spis treści:
Paula Wanarska Akwagraf
Agnieszka Żak Wspomnienia
Marta Ryczko Chłopiec w szafie
Alicja Tempłowicz Żegnaj, mięso
Katarzyna Rupiewicz Zła krew
Michał Niedźwiedzki Pochylony
Marta Magdalena Lasik Błękit.


Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu