„(Nie)długo i szczęśliwie” – nowa data premiery – 14 stycznia!

(Nie)długo i szczęśliwie to najnowszy film twórców Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

Bohaterami filmu są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?

Reżyserem (Nie)długo i szczęśliwie jest Paolo Costella, jeden ze współscenarzystów Dobrze się kłamie…. Scenariusz filmu napisał razem z Paolo Genovesem, reżyserem Dobrze się kłamie... oraz z Antonellą Lattanzi. W rolach głównych zobaczymy m.in. Claudię Gerini, Filippo Nigro, Carolinę Crescentini oraz Fabia Volo.

Komediodramat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to jeden z największych włoskich hitów ostatnich lat. Szacuje się, że oryginalny film i jego kilka międzynarodowych remake’ów zarobiły w kinach na całym świecie 270 milionów dolarów.

GrafikaBest Film
Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu