Nadchodzi holiday special z „The Guardians of the Galaxy”!

No i jest oczywiście trailer do kompletu! 

Jeszcze tylko kilka tygodni do oficjalnego rozpoczęcia sezonu świątecznego, a Marvel Studios opublikowało oficjalny zwiastun i datę premiery długo wyczekiwanego dodatku Guardians of the Galaxy Holiday Special.

W tytule, którego premiera odbędzie się w Disney+ 25 listopada 2022 r., Strażnicy podróżują na Ziemię w okresie świątecznym. Ich celem jest znalezienie prezentu dla Star-Lorda (Chris Pratt), który był zdenerwowany zniknięciem Gamory pod koniec Avengers: Endgame.

Ich plan prowadzi ich do Hollywood, gdzie Drax i Mantis wyruszają na poszukiwania Kevina Bacona (który gra samego siebie).

Pierwszy zwiastun daje również fanom nowe spojrzenie na grupę Strażników, w szczególności Groota – który jest znacznie większy niż był, gdy widzieliśmy go ostatnio.

Zespół podróżujący w kosmosie był ostatnio widziany w tegorocznym filmie Thor: Miłość i grzmot, gdzie połączyli siły z Thorem Chrisa Hemswortha, by przeżyć międzygalaktyczne przygody w pierwszym akcie filmu. Groot natomiast był głównym tematem ostatniej serii filmów krótkometrażowych Disney+ zatytułowanej I Am Groot.

Cała ekpia, w komplecie, pojawi się w Guardians of the Galaxy Vol. 3, którego premierę zaplanowano na 5 maja 2023 roku.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu