Matchpoint – Tennis Championships zabierze nas na kort!

I zafunduje niesamowitą rywalizację!

Tenis w kieszeni? To możliwe i to na konsoli przenośnej Nintendo Switch! Matchpoint – Tennis Championships Legends Edition od dziś dostępne!

Nie macie doświadczenia? Nic nie szkodzi! Twórcy poradzili i coś na to. Dzięki rozbudowanemu trybowi kariery, unikalnemu systemowi rywalizacji i autentycznej fizyce piłki, symulator dostarczy wszystkim wciągających wrażeń z gry w tenisa.

Do tego strategia i podejmowanie decyzji będą kluczowe dla Twojego sukcesu, gdy zdecydujesz, by stać się prawdziwą ikoną tenisa. Walcz i rób wszstko, nawet wybór trenera i zarządzasz swoim treningiem, zanim wyjdziesz na korty i zmierzysz się z rywalami.

Jednak to nie koniec!

Dzięki międzyplatformowemu trybowi wieloosobowemu w grze możesz
zmierzyć się z rywalami i przyjaciółmi z całego świata. Lecz na tym nie koniec, ponieważ teraz, dzięki wersji na Nintendo Switch, możesz grać w tenisa dosłownie wszędzie. Niezależnie od tego, czy rywalizujesz na konsolach Xbox, PlayStation, Windows PC czy Nintendo Switch, dzięki temu, że tytuł został pobrany w milionach egzemplarzy, masz do wyboru wielu przeciwników.

Tenis po twojemu!

Gra oferuje możliwości dostosowania swojego tenisisty tak, jak chcemy. Do tego mamy możliwość wyboru trenera, zarządzania karierą. Opanuj wszystkie ruchy, by na korcie nie dać przeciwnikowi najmniejszych szans, a kiedy nie wiecie, co poszło nie tak, zawsze są powtórki do oglądania po akcji.

Walcz z gwiazdami!

W Matchpoint – Tennis Championships Gracze mogą również ścigać się z każdą z 16 licencjonowanych gwiazd tenisa, w tym z aktualnym numerem jeden w rankingu światowym, Carlosem Alcarazem.
Wśród znanych sportowców i sportowczyń są również: Casper Ruud, Garbiñe Muguruza, Amanda Anisimova, Daniil Medvedev, Hubert Hurkacz, Madison Keys, Taylor Fritz i Heather Watson oraz legendy tenisa Tommy Haas i Tim Henman.
Matchpoint – Tennis Championships jest dostępny z Xbox Game Pass na PC
i na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One (obsługiwanych przez Smart Delivery), PlayStation 4|5 oraz Windows PC.
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu