Marvel ujawnił trailer „Black Panther: Wakanda Forever”!

W końcu wrócimy do Wakandy? 
Długo oczekiwana kontynuacja przeboju kasowego Marvela z 2018 roku, Czarna Pantera, jest już w drodze do kin i widzów. Po oszałamiającym występie muzycznym na żywo Marvel wydał zwiastun Black Panther: Wakanda Forever na San Diego Comic-Con, który można obejrzeć poniżej wraz z oficjalnym streszczeniem:

Z tego, co widzimy w zwiastunie, film będzie rozgrywał się w świecie bez T’Challa. Słyszymy, jak królowa Ramonda daje świetne oświadczenie, oczywiście pod wpływem stresu. „Czy nie dałem wszystkiego?” Wraz ze wzrostem napięcia widzimy zarówno nowe, jak i znajome twarze, w tym nasze pierwsze spojrzenie na Namora, granego przez Tenocha Huertę!

Black Panther: Wakanda Forever to oficjalny powrót Marvela do Wakandy po tym, jak Czarna Pantera podbiła nasze serca i wyobraźnię w 2018 roku. W oryginalnym filmie występuje Chadwick Boseman jako T’Challa, Książę Wakandy i posiadacz statusu Czarnej Pantery. Film śledził T’Challę, gdy zmagał się ze swoim nowym statusem króla Wakandy, futurystycznego ukrytego narodu w Afryce. Lecz kiedy terrorysta o imieniu Killmonger planuje rozpocząć globalne przejęcie, władca staje przed trudną decyzją, która może narazić nie tylko jego, ale i jego ukochany naród.

ŹródłoMovie Web
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu