„Locke & Key” – to koniec serialu

Każdy obraz musi się kiedyś skończyć. I choć fani serialu Locke & Key z pewnością będą niepocieszeni, nadszedł czas, by przygotować się na pożegnanie z produkcją.

Seria oparta na komiksie, którego autorami są Joe Hill i Gabriel Rodriguez, dobiegnie końca już niebawem. Showrunnerzy Locke & Key uznali, iż idealną długością dla tego serialu są trzy sezony, dlatego też kolejna seria będzie zarazem ostatnią.

Gdy zaczęliśmy pracę nad serialem, czuliśmy, że trzy sezony to idealna długość, by przedstawić i satysfakcjonująco zakończyć historię rodziny Locke i ich przygody. Jako opowieściarze, jesteśmy wdzięczni, że mieliśmy okazję zaprezentować naszą wersję niezwykłej historii Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza, dokładnie jak chcieliśmy. Zatrzymujemy jednak magiczne klucze, do użytku prywatnego.

– głoszą w oświadczeniu Carlton Cuse i Meredith Averill.

ŹródłoEW
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu