Limitowana kolekcja INGLOT inspirowana Atomówkami

0
Globalna marka kosmetyczna INGLOT przy współpracy z Cartoon Network stworzyła limitowaną kolekcję inspirowaną bohaterkami Atomówek – Bajką, Bójką i Brawurką.

Wspólne przekonanie INGLOT i Cartoon Network o mocy dziewczęcej siły zaowocowało powstaniem kapsułowej kolekcji INGLOT x The Powerpuff Girls. Premiera wysokiej jakości produktów kosmetycznych odbędzie się w czwartek 24 października 2019 roku. Linia zawiera: cienie do powiek, błyszczyki, szminki, żelowy eyeliner, sypki rozświetlacz do twarzy, a także rozświetlacze do oczu i ciała. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodność oferty daje każdej użytkowniczce możliwość wyrażenia swojej indywidualności, autentyczności i kobiecości.

Wspólny projekt Cartoon Network z INGLOT to rewolucja dla Atomówek. Po wielu udanych współpracach z projektantami mody na całym świecie, biznesowe połączenie z branżą kosmetyczną było naturalnym krokiem. Niesłabnące zainteresowanie Bajką, Bójką i Brawurką pokazuje aktualność wpływu bohaterek na kolejne pokolenia fanów, których nadal inspirują wartości i styl nieustraszonych bohaterek.

Kolekcja INGLOT x The Powerpuff Girls będzie dostępna w sieci sklepów marki INGLOT w Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. Kosmetyki pojawią się również w sprzedaży online za pośrednictwem strony internetowej inglotcosmetics.com. W Polsce kolekcję będzie można kupić w punktach sprzedaż INGLOT oraz online na inglot.pl.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.