„Last Looks” – Charlie Hunnam i inne gwiazdy w zwiastunie filmu akcji

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego filmu Last Looks, w którym zobaczymy Charlie’ego Hunnama oraz wiele innych, znanych nazwisk.

Fabuła produkcji śledzi losy Charlie’go Waldo (w tej roli Hunnam) – byłej gwiazdy policji Los Angeles, który opuścił szeregi stróżów prawa i teraz żyje w prostocie i samotności, głęboko w lesie. Alistair Pinch to z kolei ekscentryczny aktor, spędzający dnie pijany na planie swojego serialu. Kiedy żona Pincha zostaje znaleziona martwa, ten staje się głównym podejrzanym, a Waldo chce wrócić z emerytury i zbadać, co się stało. Bohater, w trakcie rozwiązywania sprawy, zmierzy się z gangsterami, hollywoodzkimi dyrektorami i przedszkolankami, próbując oczyścić imię Pincha… lub potwierdzić jego winę.

Oprócz Hunnama, w obrazie wystąpią Dominic Monaghan, Morena Baccarin, Lucy Fry, Clancy Brown i Mel Gibson. Film wyreżyserował Tim Kirby, a scenariusz napisał Howard Michael Gould.

Premierę Last Looks zaplanowano na 4 lutego w wybranych kinach, oraz w streamingu.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu