„Lassie. Nowe przygody” i „Nawiedzony dwór” premierowo w Multikinie!

Już w najbliższy piątek premierę mają dwa filmy familijne Lassie. Nowe przygody i Nawiedzony dwór. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie Lassie. Nowe przygody nie będzie tu miejsca na uganianie się za własnym ogonem. Szykuje się niezwalniająca tempa przygoda dla całej rodziny bez względu na wiek! Rozpoczynają się letnie wakacje! W tym roku Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast spędzić wczasy na Gran Canarii z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.

Natomiast reżyserem Nawiedzonego dworu jest Justin Simien, a w rolach głównych pojawia się plejada gwiazd: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Dan Levy oraz Jamie Lee Curtis, a także Jared Leto jako Hatbox Ghost. Inspiracją dla twórców była klasyczna atrakcja z parków rozrywki. Film opowiada historię matki i syna, którzy zatrudniają grupę przypadkowych pseudoekspertów od sił nadprzyrodzonych, by uwolnić swój dom od nieproszonych gości z zaświatów.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu