LaLaurie Mansion miejscem dla nowej serii horrorów

0
Pewne miejskie legendy brzmią naprawdę strasznie, choć w wielu przypadkach są stekiem bzdur. Sęk w tym, że są i takie, których bohaterowie żyli i krzywdzili naprawdę, a ich posiadłości do dzisiaj uważa się za przeklęte.

Jak podaje portal Deadline, scenarzyści Obecności, Chad i Carey Hayes, opracowują nową serię horrorów, która będzie obracać się wokół niesławnej LaLaurie Mansion w Nowym Orleanie.

Uwielbiamy pisać filmy, w których opowiadamy prawdziwe historie – włączając w to momenty, w których ludzie odkrywają, że są one oparte na faktach.  Z LaLaurie House zrobimy dokładnie to samo. Istnieje bogata dokumentacja o bardzo mrocznej i przerażającej wersji prawdziwych wydarzeń. Nie wspominając już o tym, że sami wybraliśmy się do tej posiadłości i spędziliśmy tam trochę czasu. To, co doświadczyliśmy, było naprawdę niepokojące.

– powiedzieli w oświadczeniu bracia Hayes.

LaLaurie Mansion jest uważany za jedno z najbardziej nawiedzonych miejsc na świecie. Mroczną i złowrogą reputację zawdzięcza byłej właścicielce i rezydentce Madame Delphine LaLaurie, która dokonywała różnych aktów przemocy, znęcania się, tortur, okaleczeń i morderstw wobec swoich czarnych niewolników.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.