„Księga zepsucia” Marcin Podlewski – zapowiedź książki

0

W wydawnictwie Fabryka Słów szykuje się nowa seria polskiego pisarza. Tym razem otrzymamy coś od Marcina Podlewskiego. Pierwszy tom jego cyklu, Księga zepsucia, będzie miał premierę 24 kwietnia.

„Księga zepsucia” Marcin Podlewski – zapowiedź książkiStrzeż się! Oto nadchodzi zwycięska Ciemność.

Więzień Malkolm Rudecki czeka na wyrok. Zamordowano mu ciężarną żonę i skrzywdzono córkę, lecz bezlitosny system prawny zamierza skazać go za zabicie morderców. Jego kara będzie większa, niż się spodziewa. Przekonany, że wie czym jest prawdziwe zło, trafia do świata, w którym to zło jest prawem. Świata, w którym zatriumfowały siły ciemności.

 

 

 

 

[perfectpullquote align=”full” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”#cc2854″ class=”” size=”18″]Thea jest zimna, stara i zła. Zła niezaprzeczalnie. To dom istot bezwzględnych, okrutnych i wyrachowanych. Silnych. Choć Skrzywionych. Czy to w istocie piekło, czy odległa planeta zanurzona w innym wymiarze? Poznajcie Księgę Zepsucia, a dostaniecie mroczną, intrygującą opowieść o świecie, który wybrał zło. To Podlewski w nowej, zaskakującej odsłonie i, jak zwykle, wyśmienitej formie. [/perfectpullquote] – M.L. Kossakowska


Źródło: nota wydawcy
Zdjęcia: Fabryka Słów