Konkurs Cinema City dla najmłodszych z rolą w bajce do wygrania

Dzień Dziecka to dzień spełniania marzeń. Wiedząc to, Cinema City zaprasza najmłodszych do udziału w konkursie Wielki mały głos. Na zwycięzców czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, w tym rola w animowanej bajce Kierunek: księżyc!. Zabawa trwać będzie od 16 do 30 maja.

Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.wielkimalyglos.pl. Każde dziecko może spróbować swoich sił w świecie filmu. Wystarczy nagrać propozycję dubbingu jednej z wybranych scen i przesłać w zgłoszeniu konkursowym. Pula nagród jest szeroka – rola w bajce Kierunek: księżyc! jako główna wygrana oraz nagrody rzeczowe – zabawki Mega Barbie, Mega Hot Wheels i paczki słodyczy od Haribo.

dzień dziecka

Wszyscy pamiętamy najsłynniejsze polskie głosy dubbingowe w animacjach: Jerzy Stuhr jako Osioł w serii Shrek, Jarosław Boberek jako Król Julian w serii Madagaskar czy Andrzej Grabowski jako Miś Tuliś w filmie Toy Story 3. Cinema City daje szansę najmłodszym, aby zmierzyli się z wielką przygodą filmową i spróbowali swoich sił w tworzeniu jednej z bajkowych postaci. Polska premiera filmu Kierunek: Księżyc! (tytuł oryginału Moonbound), w którym otrzyma rolę zwycięzca konkursu, planowana jest pod koniec 2022 roku.

Konkurs organizowany jest przez Cinema City we współpracy z partnerami – dystrybutorem filmowym Forum Film, Haribo oraz producentem zabawek Mega Bloks.

Wejdź na www.wielkimalyglos.pl i daj się porwać zabawie! Wszystkie szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu