Koniec serialu „Supergirl”?

Niedawno pożegnaliśmy się z bohaterami serialu Arrow, wiele osób obstawiało, że niebawem zakończy się także i The Flash, jednak zza oceanu dochodzą nas zupełnie inne wieści. Otóż to nie Barry pobiegnie ostatni raz, The CW i Warner Bros. Television zadecydowali, że to inna produkcja zejdzie z ekranu.

Tak, chodzi o przygody Supergirl. Ostatni sezon nie miał za dobrych wyników oglądalności, widzów było coraz mniej. Nic więc dziwnego, że zaczęto obawiać się o los tej produkcji. A teraz wiadomo już, że szósty sezon Supergirl, na którego planie niebawem rozpoczną się prace, będzie tym ostatnim.

Z jednej strony to dobrze, bo rzeczywiście historia w piątej odsłonie nie była za ciekawa, z drugiej – to Supergirl. Jej się nie da nie lubić. Pocieszeniem jest fakt, że wejdzie serial o przygodach jej kuzyna. Do tego mamy jeszcze kilka innych tytułów z Arrowverse.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu