Na „House of the Dragon” przyjdzie nam jeszcze poczekać

Jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat jest niewątpliwie Gra o tron. Nie każdy zgadza się z tym, jak zakończono produkcję, ostatni sezon pozostawił spory niesmak u wielu osób, jednak nie da się ukryć, że ten obraz oglądało się i dyskutowano o nim. Twórcy poszli za ciosem i zdecydowali się na stworzenie prequelu tytułu.

Mowa o produkcji  House of the Dragon. Tym razem bohaterami będzie ród Targarynów, akcja serialu rozgrywa się trzysta lat przed wydarzeniami przedstawionymi nam w Grze o tron. Na pewno będzie krwawo, bo przecież to ród Targarynów.

Obecnie nie wiadomo, kto zagra w obrazie. Wiadomo jednak, że pierwszy sezon będzie sobie liczył dziesięć epizodów, a jego premiera została przewidziana na 2022 rok. Niestety przyjdzie nam na nią jeszcze poczekać.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu