Już dziś kupisz bilety na „SUPER MARIO BROS. FILM ” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na najbardziej wyczekiwaną animację 2023 roku – Super Mario Bros. Film. Produkcja wejdzie do kin 26 maja, ale już od 7 maja w weekendy będę odbywały się przedpremierowe pokazy! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Super Mario Bros. Film to kolorowa produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra do dziś ma wielu fanów i jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii. Tym razem bracia Mario i Luigi, którzy są hydraulikami, wracają na duży ekran w animacji. Główni bohaterowie otwierają własną firmę, żeby podbić Brooklyn i szybko zdobyć klientów. Awaria hydrauliczna sprawia, że zostają przeniesieni do innej krainy. Mario ląduje w świecie zamieszkałym przez chodzące grzyby i królewnę Peach, a Luigi w zamku należącym do Bowsera, który aspiruje do tego, by podbić wszystkie królestwa. Nic go nie powstrzyma przed osiągnięciem swojego celu, poślubienia księżniczki. Mario wyrusza na ratunek bratu, a przy okazji chce powstrzymać tyrana przed spełnieniem planu.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 7 maja, 13 i 14 maja, 20 i 21 kwietnia oraz na seanse premierowe od 26 do 28 maja. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/super-mario-bros-film oraz aplikację.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu