„Jumanji: The Video Game” – teaser gry ujawnia datę premiery

0
Jumanji to klasyczny film z 1995 roku o grze planszowej ożywiającej zwierzęta z druzgocącymi konsekwencjami. W 2017 r. film otrzymał sequel pt. Jumanji: Przygoda w dżungli. Na podstawie tego drugiego filmu wydana zostanie gra Jumanji: The Video Game na wszystkie dostępne platformy, w tym na Nintendo Switch.

Jumanji: The Video Game zostało właśnie zapowiedziane przez wydawców Bandai Namco oraz Outright Games. Za produkcje odpowiadać będzie brytyjskiego deweloper Funsolve. Sama gra została opracowana we współpracy z Sony Pictures i jest oficjalnie licencjonowanym tytułem opartym na serii filmów Jumanji. Dzięki czemu w grze otrzymasz kontrolę nad licencjonowanymi bohaterami z filmu (będzie The Rock!) którzy wyruszą w przygodę, aby odnaleźć cenne klejnoty Jumanji i przy okazji uratować świat.

Oto krótka informacja od producenta odnośnie nadchodzącego Jumanji: The Video Game:

To marzenie dla naszego studia. Dostosowanie egzotycznego, niebezpiecznego i zabawnego świata Jumanji do tej gry wideo skłoniło nas do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Mamy kilka niesamowicie ekscytujących funkcji i które ujawnimy wkrótce, jak na razie możemy potwierdzić iż gra nadejdzie w listopadzie i pozwoli wejść w buty kultowych bohaterów Jumanji.

Jumanji: The Video Game będzie to gra przygodowa pozwalająca wcielić się w jedna z czterech postaci dostępnych w tej produkcji. W grze będziesz mógł połączyć swoje siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi w tej zabawnej przygodzie w trybie online lub podzielonym ekranie.

Obejrzyjcie zapowiedź:

Jumanji: The Video Game ukaże się 15 listopada na PS4, Xbox One, Switch i PC.