Jest oficjalny zwiastun „Ant-Man i Osa: Kwantomania”!

Marvel Studios opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun Ant-Mana i Osy: Quantumania, trzeciego filmu Ant-Mana, który ma się ukazać na początku przyszłego roku.

Nowy zwiastun przedstawia Scotta Langa, który żyje po wydarzeniach z Avengers: Endgame. Gdy córka Scotta, Cassie, wysyła sygnał do Królestwa Kwantowego, Langowie i Van Dynes zostają wciągnięci w nieziemski wszechświat.

Widzowie po raz pierwszy mogą zobaczyć Jonathana Majorsa w kultowym kostiumie Kanga Zdobywcy, a także pokrótce przyjrzeć się występowi Billa Murraya w filmie.

Wspomniany trailer możecie obejrzeć poniżej:

Trzecia część wprowadzi również nowicjuszkę MCU, Kathryn Newton (The Society, Freaky), która teraz przejmuje rolę Cassie Lang, postaci granej wcześniej przez Abby Ryder Fortson w pierwszych filmach Ant-Mana i Emmę Fuhrmann w Endgame. Gwiazda Lovecraft Country, Jonathan Majors, gra złoczyńcę Marvela, Kanga Zdobywcę, a gwiazda Pogromców duchów, Bill Murray, pojawia się w nieujawnionej roli.

Ant-Man and The Wasp: Quantumania ponownie jest reżyserowany przez Peytona Reeda na podstawie scenariusza napisanego przez Jeffa Lovenessa. Kontynuacja komedii akcji o superbohaterach ukaże się 17 lutego 2023 roku.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu