Co dalej po „Endgame”? Joe Russo zdradza kolejną postać MCU!

0
Wszyscy fani Kinowego Uniwersum Marvela zastanawiają się, co czeka nas w IV fazie i w jakim kierunku podążą twórcy. Joe Russo zdradził, co w planach ma Kevin Feige.

MCU przez jedenaście lat opowiadało tzw. Sagę Nieskończoności (ang. Infinity Saga), która zakończyła się wraz z Avengers: Koniec gry, a której epilogiem będzie film Spider-Man: Daleko od domu. Nadal jednak przyszłość uniwersum stoi pod znakiem zapytania, bo poza plotkami oraz wcześniejszymi zapowiedziami sequeli, nic tak naprawdę nie wiemy.

Robert A. Iger, szef Disneya, zdradził, że ogłoszenie dalszych planów dotyczących MCU powinno nastąpić latem 2019 roku. Według spekulacji może chodzić o lipiec 2019 roku i panel Marvela podczas San Diego Comic-Con.

Niedawno Disney opublikował listę filmów zatytułowaną Untitled Marvel, które na pewno pojawią się w IV fazie. W 2020 roku zobaczymy dwie produkcje, natomiast w 2021 i 2022 roku po trzy. Na razie zapowiedziane mamy następujące obrazy:

  • Black Widow
  • The Eternals
  • Shang-Chi
  • Black Panther 2
  • Doctor Strange 2
  • Guardians of the Galaxy Vol.3

Ostatnio też, bracia Russo, w wywiadzie dla SiriusXM, zostali zapytani o przyszłość MCU. Joe Russo zdradził, jaką postać w planach ma Kevin Feige.

W jednym z kolejnych filmów pojawi się homoseksualny bohater. Myślę, że Kevin [Feige] już niedługo to ogłosi.

W internecie już pojawiły się spekulacje na ten temat. Fani podejrzewają, że bohaterem homoseksualnym będzie jeden z członków The Eternals.

Na potwierdzenie wszystkich powyższych informacji przyjdzie nam zapewne poczekać do San Diego Comic-Con 2019.