Jennifer Grey pojawi się w nowym „Dirty Dancing”

Dirty Dancing zalicza się już niemalże klasyka. Wydany w 1987 roku film nie odniósł spektakularnego sukcesu w kinach, ale po rozpoczęciu jego emisji w telewizji na całym świecie, zdobył niemałe uznanie, a scena tańca do piosenki Time of My Life należy do najbardziej rozpoznawalnych.

Jak zdradzono na CinemaConie w tym tygodniu, Jennifer Grey – odtwórczyni roli Baby w przeboju z lat 80. XX wieku – pojawi się w nadchodzącym sequelu. Szczegóły produkcji nie są znane. Film po raz pierwszy zapowiedziano w 2020 roku, ale wydaje się, że prace postępują niespiesznie.

Dirty Dancing doczekał się (luźno powiązanego z pierwowzorem) sequela w 2004 roku, z akcją osadzoną na gorącej Kubie. W tej produkcji, w epizodycznej roli, zagrał Patrick Swayze – filmowy partner Jennifer Grey w pierwszym Dirty Dancingu. Oprócz niego w 2004 roku zadebiutował musical pod tym samym tytułem. W 2014 rozpoczęto emisję serialu adaptującego tę samą historię, a trzy lata później ukazał się remake w reżyserii Wayne’a Blaira.

ŹródłoScreen Crush
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu