„Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” oraz „Miss Kraken. Ruby Gillman” w Multikinie!

Już 29 czerwca po godzinie 19.00 w kinach sieci Multikino rozpoczną się pierwsze seanse filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, a 30 czerwca wyczekiwana produkcja trafi do repertuaru. Ponadto tego samego dnia premierę ma animacja Miss Kraken. Ruby Gillman. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie Indiana Jones i artefakt przeznaczenia Harrison Ford powraca do kultowej roli nieustraszonego archeologa w piątej części słynnej serii przygodowej. U jego boku występują: Phoebe Waller-Bridge (Fleabag), Antonio Banderas (Ból i blask), John Rhys-Davies (Poszukiwacze zaginionej Arki), Shaunette Renee Wilson (Czarna Pantera), Thomas Kretschmann (Das Boot), Toby Jones (Jurassic World: Upadłe królestwo), Boyd Holbrook (Logan), Oliver Richters (Czarna Wdowa), Ethann Isidore (Śmiertelni) i Mads Mikkelsen (Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a). Film wyreżyserował James Mangold (Le Mans ’66, Logan).

Miss Kraken. Ruby Gillman opowie o nieśmiałej nastolatce, która odkrywa, że należy do legendarnej królewskiej linii mitycznych morskich krakenów i że jej przeznaczenie jest inne niż to o jakim kiedykolwiek marzyła. Słodka, nieporadna 16-letnia, Ruby Gillman (głos Lany Condor,) desperacko stara się dopasować do istniejących zasad w liceum, ale przeważnie czuje się po prostu niezauważana. Ruby nie może spędzać czasu z fajnymi dzieciakami na plaży, ponieważ jej nadopiekuńcza mama (głos nominowanej do Oscara® Toni Collette), zabroniła jej wchodzić do wody. Ale kiedy złamie zasadę nr 1 swojej mamy, Ruby odkryje, że jest potomkinią wojowniczych Krakenów i jest przeznaczona do odziedziczenia tronu po swojej babci (głos zdobywczyni Nagrody Akademii® Jane Fondy), Wojowniczej Królowej Siedmiu Mórz. Krakeny są strażnikami oceanów, chronią je przed próżnymi, żądnymi władzy syrenami, które od wieków walczą z Krakenami. Okazuje się, że nowa dziewczyna szkole, piękna Chelsea (głos zdobywczyni nagrody Emmy, Annie Murphy,) jest syreną. Ruby będzie musiała w końcu zaakceptować to, kim jest i zrobić coś wielkiego, by chronić tych, których kocha najbardziej.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu