„Hokus Pokus 2” – premiera sequela jeszcze w tym roku! Znamy datę

Fani filmu Hokus Pokus z 1993 roku na pewno ucieszą się na wieść, że długo oczekiwany sequel od Disneya otrzymał w końcu datę premiery!

Druga część tego disneyowskiego klasyka to powrót ulubionych sióstr-wiedźm – Winifredy, Sarah i Mary – w tych rolach kolejno Bette Midler, Sarah Jessica Parker oraz Kathy Najimy. Oczekuje się, że fabuła Hokus Pokus 2 skupi się na trzech młodych kobietach, które przypadkowo sprowadzają siostry Sanderson z powrotem, do współczesnego Salem, i muszą teraz wymyślić, jak powstrzymać pożerające dzieci wiedźmy przed sianiem spustoszenia.

Do wspomnianych aktorek ze starej gwardii dołączą Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo, Tony Hale, Sam Richardson, Hannah Waddingham, Taylor Henderson, Nina Kitchen, Juju Brener, and Froy Gutierrez, a także Doug Jones, który ponownie wystąpi jako Billy Butcherson.

Hokus Pokus 2 zostanie wyreżyserowany przez Anne Fletcher. Premiery filmu możemy się spodziewać 30 września na Disney+.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu