HBO Max stworzy seriale w świecie Sherlocka Holmesa

HBO Max jest obecnie na wczesnym etapie tworzenia dwóch seriali telewizyjnych związanych z filmami o słynnym detektywie Sherlocku Holmesie z udziałem Roberta Downeya Jr. w tytułowej roli z roku 2009 i 2011.

Obie serie mają być osadzone w tym samym świecie w którym Downey Jr. zagrał legendarnego detektywa, a Jude Law wcielił się w postać doktora Watsona. Oba programy mają się jednak skupić na nowej postaci, która zostanie wprowadzona w trzecim, powstającym od ponad 10 lat, filmie z serii, którego premiera miała nastąpić 22 grudnia 2021. Produkcja  została jednak opóźniona na czas nieokreślony z powodu trwającej pandemii COVID-19. Zarówno Downey Jr., jak i Law mają powrócić w trzeciej odsłonie historii przygód słynnego literackiego detekywa.

To nie pierwszy raz, kiedy poruszany jest temat powstania serii spin-offów, jednak po raz pierwszy podjęte zostały konkretne kroki w celu ich realizacji. Jeżeli wszystkie plany producentów powiodą się, czeka nas wielki powrót Roberta Downeya Jr. w roli Sherlocka 

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu