Harry Styles w zwiastunie „Don’t Worry Darling” – thrillera psychologicznego

Warner Bros Pictures opublikowało oficjalny zwiastun Don’t Worry Darling – thrillera psychologicznego, w którym wystąpi między innymi Harry Styles oraz Florence Pugh.

Alice (Pugh) i Jack (Styles) mają szczęście żyć wśród idealnej społeczności Victory – eksperymentalnego firmowego miasteczka dla mężczyzn pracujących nad ściśle tajnym projektem Victory, oraz ich rodzin. Społeczny optymizm lat pięćdziesiątych, poparty przez CEO Franka – zarówno korporacyjnego wizjonera, jak i motywacyjnego coacha – wpływa na każdy aspekt codziennego życia w tej utopii. Gdy mężowie spędzają każdy dzień w siedzibie Victory Project, ich żony – w tym żona Franka, Shelley, mogą spędzać czas ciesząc się pięknem, luksusem i bezwstydnością społeczności. Życie jest idealne, gdy każda potrzeba mieszkańca jest realizowana przez firmę. Jedynym, o co korporacja prosi w zamian, są dyskrecja i niekwestionowane poświęcenie sprawie Victory.

Jednak gdy w idyllicznym życiu zaczynają pojawiać się skazy, odsłaniając przebłyski czegoś znacznie bardziej złowrogiego, czającego się pod atrakcyjną fasadą, Alice nie może się powstrzymać od kwestionowania tego, co dokładnie robią w Victory i dlaczego. Jak wiele Alice jest w stanie stracić, by zdemaskować prawdę tego raju?

Prócz Harry’ego Stylesa i Florence Pugh, w filmie zobaczymy także znaną z Eternals Gemmę Chan, kojarzonego z rolą w Star Trek Chrisa Pine’a oraz występującą wcześniej w House M.D. Olivię Wilde, która zajmie się także reżyserią Don’t Worry Darling.

Film ma zadebiutować w kinach 23 września.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu