„Happy!” i „Deadly Class” – dalszy los tych seriali rozstrzygnięty

0
Jeżeli jesteście fanami produkcji Happy! bądź Deadly Class to mamy dla was informacje odnośnie kolejnych sezonów. Stacja Syfy zdecydowała się skasować oba seriale i tym samym nie doczekamy się kolejnych odsłon.

Mimo entuzjastycznych recenzji i bardzo dobrej oglądalności, Syfy zdecydowało się skasować serial Happy! po 2. sezonach – potwierdzono, że nie będzie 3. sezonu. Przypomnijmy, że jest to czarna komedia, w której głównym bohaterem jest Nick Sax (Christopher Meloni), skorumpowany były policjant. Po jednej z nieudanych akcji zaczyna widzieć latającego niebieskiego konika (Patton Oswalt). Wyimaginowany przyjaciel staje się jego towarzyszem w nowej i niezwykle wymagającej misji.

Ten sam los podzieliła produkcja Deadly Class, która doczekała się zaledwie 1. sezonu. Komiksowy serial opowiada o uczniach nietypowego liceum, szkolących przyszłych zabójców. Głównym bohaterem jest Marcus (Benjamin Wadsworth), bezdomny nastolatek, który zostaje zwerbowany do szkoły przez mistrza Lina (Benedict Wong).